REKLAMA
Znaleziono 4009 wyników
Museoinwestycja
Pokaż inwestycję
Museo
Gdańsk, Żabi Kruk 14
metraże
26 - 47 m2
zakres cen
od 487 221 zł
Panattoni ukończyło w Wielkopolsce budowę nowej fabryki dla Samsungaartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni ukończyło w Wielkopolsce budowę nowej fabryki dla Samsunga
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, ukończył we Wronkach realizację nowoczesnej fabryki dla Samsunga. Dzięki nowej przestrzeni produkcyjno-magazynowej firma znacząco zwiększy moce produkcyjne funkcjonującego już zakładu, w którym produkowany jest sprzęt AGD.
W woj. śląskim trwa budowa fabryki fińskiej Grupy Fortacoartykuł
Pokaż artykuł
W woj. śląskim trwa budowa fabryki fińskiej Grupy Fortaco
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w województwie śląskim. Fińska Grupa Fortaco buduje zakład produkcyjny w Knurowie, w powiecie gliwickim. Polski oddział tej firmy otrzymał decyzję o wsparciu nowej inwestycji przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A.
Polski producent słynnego "Majonezu Kieleckiego" rozbudowuje fabrykę w Kielcachartykuł
Pokaż artykuł
Polski producent słynnego "Majonezu Kieleckiego" rozbudowuje fabrykę w Kielcach
Kolejna znana polska spółka z branży spożywczej ze względu na dynamiczny rozwój, inwestuje w rozwój mocy produkcyjnych. Wytwórcza Spółdzielnia Pracy (WSP) “Społem” kontynuuje rozpoczęte w ubiegłym roku prace związane z rozbudową zakładów przy ul. Mielczarskiego w Kielcach. Głównym ich elementem będzie nowoczesna hala produkcyjna. Zakończenie inwestycji, obejmujące odbiory techniczne, montaż i uruchomienie nowych linii, zaplanowano na połowę 2027 roku.
Beko Europe osiąga kamień milowy: 45 milionów urządzeń AGD wyprodukowanych w Radomskuartykuł
Pokaż artykuł
Beko Europe osiąga kamień milowy: 45 milionów urządzeń AGD wyprodukowanych w Radomsku
Fabryka Beko w Radomsku, jeden z największych zakładów AGD w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła wyprodukowanie 45-milionowej sztuki sprzętu gospodarstwa domowego. To ważny kamień milowy dla zakładu należącego do Grupy Arçelik – właściciela globalnej marki Beko – i wyraźny sygnał strategicznego znaczenia Polski na przemysłowej mapie Europy.
30-lecie EURO-PARK MIELEC – tysiące miejsc pracy i miliardy złotych w inwestycjachartykuł
Pokaż artykuł
30-lecie EURO-PARK MIELEC – tysiące miejsc pracy i miliardy złotych w inwestycjach
Trzy dekady temu w Mielcu powstała pierwsza w Polsce Specjalna Strefa Ekonomiczna – EURO-PARK MIELEC. Pomysł utworzenia strefy powstał w odpowiedzi na trudną sytuację gospodarczą regionu i potrzebę restrukturyzacji przemysłu lotniczego. Dzięki wsparciu rządu, współpracy z ekspertami i zaangażowaniu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., udało się stworzyć nowatorski model strefy ekonomicznej, który stał się punktem odniesienia dla kolejnych SSE w całym kraju. Od początku ARP S.A. pełniła kluczową rolę jako inicjator, operator i partner przedsiębiorców – zapewniając stabilność, tworząc atrakcyjne warunki dla inwestorów, rozwijając infrastrukturę techniczną, rewitalizując tereny poprzemysłowe oraz budując nowoczesne hale produkcyjne i centra logistyczne.
[Wrocław] Rusza rozbiórka mostu Słodowego. Remont skończy się wiosną przyszłego rokuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Rusza rozbiórka mostu Słodowego. Remont skończy się wiosną przyszłego roku
Później niż pierwotnie zakładano ruszą prace remontowe na moście Słodowym, łączącym wyspę Słodową z...
[Warszawa] Oferty na S8 Powązkowska-Modlińska otwarteartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Oferty na S8 Powązkowska-Modlińska otwarte
We wtorek w warszawskim oddziale GDDKiA zostały otwarte oferty na kontynuację projektowania i przebu...
[pomorskie] 28 ha na terminal naftowy. ZMPG i PERN podpisały umowę dzierżawy gruntówartykuł
Pokaż artykuł
[pomorskie] 28 ha na terminal naftowy. ZMPG i PERN podpisały umowę dzierżawy gruntów
Dziś Zarząd Morskiego Portu Gdańsk i Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych "Przyjaźń" p...
[śląskie] Dzisiaj otwarcie Drogi Głównej Południowej w Jastrzębiuartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Dzisiaj otwarcie Drogi Głównej Południowej w Jastrzębiu
Pierwszy etap Drogi Głównej Południowej jest gotowy. Odbiór odbył się w poniedziałek, 8 lipca o 10.0...
[Gliwice] Zakończyła się przebudowa ul. Pionierów i Perseuszaartykuł
Pokaż artykuł
[Gliwice] Zakończyła się przebudowa ul. Pionierów i Perseusza
Zakończyła się przebudowa ulic Pionierów i Perseusza (od ronda przy Drodze Krajowej nr 88 do skrzyżo...
[Wrocław] Kończy się remont torowiska na Sępolnieartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Kończy się remont torowiska na Sępolnie
Tylko prace wykończeniowe na peronach przystankowych oraz prace porządkowe pozostały do zakończenia...
[Wrocław] Szeroka dwupasmówka do nowego terminalu lotniska już gotowaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Szeroka dwupasmówka do nowego terminalu lotniska już gotowa
Do nowego portu lotniczego można już dojechać nową drogą. Cztery jezdnie połączyły dojazd do nowego...
[zachodniopomorskie] ZOS wybrał inżyniera kontraktuartykuł
Pokaż artykuł
[zachodniopomorskie] ZOS wybrał inżyniera kontraktu
Znana w regionie firma Rejonowy Zarząd Inwestycji z Człuchowa najprawdopobniej będzie pełnić funkcję...
[mazowieckie] Hestia wybrała park MLP Pruszków IIartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Hestia wybrała park MLP Pruszków II
MLP Group, wiodący deweloper obiektów magazynowych w Polsce, podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Wiel...
[Wrocław] Zakończenie prac na osiedlu Dożynkowaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Zakończenie prac na osiedlu Dożynkowa
Budowa osiedla Dożynkowa właśnie dobiega końca. Mieszkańcy mogą już odbierać swoje zakupione mieszka...
[śląskie] Otwarcie parku handlowego Zgoda w Świętochłowicachartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Otwarcie parku handlowego Zgoda w Świętochłowicach
Już w niedzielę, 29 listopada br., nastąpi otwarcie Parku Handlowego Zgoda w Świętochłowicach, w woj...
[Poznań] Na Osiedlu Atrium już niedługo pojawią się pierwsi mieszkańcyartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Na Osiedlu Atrium już niedługo pojawią się pierwsi mieszkańcy
Zlokalizowane na styku poznańskiego Grunwaldu i Górczyna – Osiedle Atrium już niebawem odda do użytk...
[Dolny Śląsk] Niemiecki Wezi-tec rozbuduje swoją fabrykę w Legnicyartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Niemiecki Wezi-tec rozbuduje swoją fabrykę w Legnicy
Kolejny zagraniczny inwestor zdecydował się na reinwestycję na Dolnym Śląsku. Tym razem będzie to ro...
[Lublin] Powstanie kilka nowych zakładów produkcyjnych. Będą nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
[Lublin] Powstanie kilka nowych zakładów produkcyjnych. Będą nowe miejsca pracy
Lubelska podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec pozyskała kolejnych inwestorów. W...
REKLAMA